Bakan Varank'tan Arapkirli'ye yanıt: Dünyanın en cahil muhalefeti...

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli'nin Twitter hesabından yaptığı bir paylaşıma sert sözlerle yanıt verdi. Paylaşımdaki bilgilerin tamamının yalan olduğunu ifade eden Bakan Varank, "Maalesef dünyanın en cahil muhalefeti ile uğraşmak zorunda kalıyoruz." dedi

Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda  Türkiye'nin dünyanın en pahalı benzinini, en yavaş internetini kullandığını iddia etti.

Arapkirli, mesajında "Bu dönemi böyle hatırlayacağız. Dünyanın en pahalı benzinini, en yavaş internetini (Japonya'nın hızından 11 milyon kat daha yavaş) kullanırken, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'ın 'Uçan araba yapcez biliyon mu?' diye milletle alay ettiği bir dönem." ifadesini kullandı.

Bakan Varank'tan Arapkirli'ye yanıt: Dünyanın en cahil muhalefeti...

BAKAN VARANK'TAN YANIT: TAMAMI YALAN

Arapkirli'nin mesajına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan yanıt geldi.

Paylaşımdaki tüm bilgilerin yalan olduğunu ifade eden Bakan Varank, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Geleceğe dair ufacık da olsa vizyonları, Türkiye'nin kabiliyetleri hakkında zerre fikirleri yok. Maalesef dünyanın EN CAHİL muhalefeti ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Yazdığı bilgilerin tamamı YALAN!"

Bakan Varank'tan Arapkirli'ye yanıt: Dünyanın en cahil muhalefeti... ile ilgili etiketler Twitter Mustafa Varank Sanayi ve Teknoloji Bakanı zafer arapkirli
GÜNÜN VİDEOSU

Klima tartışması cinayetle bitti! Kafa atarak arkadaşını öldürdü

Arnavutköy'de aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş arasında klima açma yüzünden başlayan tartışma cinayetle bitti.