Bakan Tunç duyurdu! Kız kardeşi sınıfta kaldı diye öğretmene saldıran saldırgan tutuklandı

İstanbul Ümraniye'de kız kardeşi sınıfta kaldı diye öğretmenler odasına öğretmene yumruk adan saldırgan yakalandı. Adalet Bakanı Tunç olayla ilgili yaptığı açıklamada, "Öğretmenler odasında bir öğretmenimize yapılan fiziki saldırıyla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatılmış, şüpheli gözaltına alınmıştır" ifadelerini kullandı. İşte detaylar...

İstanbul’da kardeşinin sınıfta kalmasına sinirlenen bir kişi, öğretmenler odasında öğretmen yumrukladı. Saldırı Ümraniye’deki 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti.

Bakan Tunç duyurdu! Kız kardeşi sınıfta kaldı diye öğretmene saldıran saldırgan tutuklandı

Kız kardeşinin sınıfta kalması nedeniyle okul idaresiyle konuşmak için okula giden İbrahim Durmaz, öğretmenler odasında Vedat Kömür ve Orhan Bozkurt ile tartışmaya başladı. Durmaz, tartışma sırasında öğretmeni yumrukladı.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, öğretmene yönelik saldırıyı gerçekleştiren Durmaz’ın gözaltına alındığını açıkladı.

'ADLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI'

Tunç'un açıklaması şöyle:

"İstanbul Ümraniye ilçesindeki 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin öğretmenler odasında bir öğretmenimize yapılan fiziki saldırıyla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatılmış, şüpheli gözaltına alınmıştır.

Evlatlarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, saldırıyı kınıyorum."

Bakan Tunç duyurdu! Kız kardeşi sınıfta kaldı diye öğretmene saldıran saldırgan tutuklandı ile ilgili etiketler İstanbul Ümraniye Öğretmen