Bakan Soylu "Mersin'deki terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkardı" diyerek duyurdu: Muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız

Bakan Soylu, Mersin'deki terör saldırısına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Soylu, "Karşı karşıya kaldığımız terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkarmış oldu. Artık muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mersin'deki terör saldırısına ilişkin, "Biz bir terörist yakaladığımızda listelere bakıyoruz, hangi kategoride diye. Şimdi bir listeye daha bakmak zorundayız. O da muhalefetin "masum" gazeteciler listesi" açıklamasında bulundu.

Bakan Soylu, "Karşı karşıya kaldığımız terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkarmış oldu. Teröristler aklanmaya çalışıldı, bunun için milletten özür dilerler mi? Hayır" dedi.

 

 

 

Bakan Soylu "Mersin'deki terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkardı" diyerek duyurdu: Muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız ile ilgili etiketler Süleyman Soylu Mersin Saldırı terör bakan soylu
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.