Bakan Soylu duyurdu! KKTC'de operasyon: Deveciler çetesi çökertildi, örgüt lideri yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adana, İstanbul, Nevşehir ve KKTC'de 40 adrese eş zamanlı operasyonda Deveciler organize suç örgütü çökertildiğini ve örgüt liderinin yakalandığını açıkladı.

Adana, İstanbul, Nevşehir ve KKTC'de Deveciler suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi.

Operasyona ilişkin açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 40 adrese düzenlenen eş zamanlı baskında suç örgütünün çökertildiğini, örgüt liderinin yakalandığını duyurdu.

40 ADRESE BASKIN: ÖRGÜT LİDERİ VE OĞLU YAKALANDI

Teknik ve fiziki takibin ardından kimlikleri belirlenen 46 zanlının yakalanması için özel harekat polislerinin desteğiyle Adana, İstanbul, Nevşehir ve KKTC'de belirlenen 40 adrese operasyon düzenlendi.

Bakan Soylu duyurdu! KKTC'de operasyon: Deveciler çetesi çökertildi, örgüt lideri yakalandı

Operasyonda, suç örgütü elebaşları olduğu öne sürülen C.İ. ile oğlu Y.İ'nin de arasında olduğu 40 şüpheli gözaltına alındı.

 C.İ. KKTC'de sözde iki korumasıyla, oğlu Y.İ. de İstanbul'da lüks evinde yakalandı.

Zanlı Y.İ'nin yakalandığı daire ve suç örgütünün Adana'da işlettiği bir barda, 2'si makineli 6 tabanca, sinyal kesici cihaz ve 5 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi.

 

 

Bakan Soylu duyurdu! KKTC'de operasyon: Deveciler çetesi çökertildi, örgüt lideri yakalandı ile ilgili etiketler Süleyman Soylu Kıbrıs KKTC
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.