Bakan Şimşek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kriz iddialarına cevap verdi: Bizim gündemimiz yoğun

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarında kriz çıktığı iddialarına cevap verdi. Şimşek, "Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun" diyerek "Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz" ifadelerini kullandı. İşte detaylar...

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarında kriz çıktığı iddialarına cevap verdi.

Bakan Şimşek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kriz iddialarına cevap verdi: Bizim gündemimiz yoğun

Bakan Şimşek X hesabından yaptığı açıklamada, "Bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışılıyor. 

Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Bu zor coğrafyada ülkemizin sorunlarını çözmek, potansiyelini ve performansını artırmak için yapacak çok işimiz var.  

Enflasyonu düşürmek, cari açığı azaltmak, bütçe disiplini tesis etmek ve yapısal sorunları çözmek konusunda kararlıyız.   

Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz. 

Programımız hedeflerine ulaştığında, vatandaşlarımızın refahı da kalıcı olarak artacaktır.

Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız." dedi.

Bakan Şimşek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kriz iddialarına cevap verdi: Bizim gündemimiz yoğun ile ilgili etiketler ekonomi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hazine ve Maliye Bakanlığı Mehmet Şimşek
GÜNÜN VİDEOSU

Ankara'da sağanak sonrası facia... Sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altında sıkıştı!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yağış sonrası sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altına girdi. Çevredekilerin yardımıyla kurtarılan çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.