Bakan Nebati: 'Nöroiktisat diye bir şey yok' diyorlarsa ben ne yapayım?

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bir konuşmasında söylediği 'nöroiktisat' sözüyle dalga geçenlere yanıt verdi. Bakan Nebati, "Nöroiktisatla ilgili dalga geçmişler, o zaman nörologlara gitsinler. 'Nöroiktisat diye bir şey yok' diyorlarsa ben ne yapayım?" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AKP TBMM Grup Toplantısı öncesinde Meclis'te gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, "neoklasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heterodoks yaklaşım" sözünün tartışılmasına ilişkin değerlendirmesini sorması üzerine Nebati, "Nöroiktisatla ilgili dalga geçmişler, o zaman nörologlara gitsinler. 'Nöroiktisat diye bir şey yok' diyorlarsa ben ne yapayım. Cuma günü cevap vereceğim." diye konuştu.

 

Bakan Nebati: 'Nöroiktisat diye bir şey yok' diyorlarsa ben ne yapayım? ile ilgili etiketler nureddin nebati nöroiktisat yanıt
GÜNÜN VİDEOSU

Artvin Hopa'da CHP'liler birbirine girdi! Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu...

Artvin’in Hopa ilçesinde CHP'nin İl Genel Meclisi aday listesi tartışmalara neden oldu. Yumrukların havada uçuştuğu kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.