Bakan Kurum Açıkladı! TOKİ Sosyal Konut Projesi detayları bugün 14:00 de açıklanacak

Çevre Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi TOKİ Sosyal Konut Projesi’nin detaylarının bugün saat 14:00 açıklayacağını duyurdu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dar gelirliler için TOKİ eliyle başlatılacak sosyal konut projesinin detaylarını bugün saat 14.00'da açıklayacağını duyurdu.

Twitter üzerinden açıklamada bulunan Bakan Kurum:

“Bugün açıklayacağımız sadece bir konut projesi değil! 250 alt sektörü etkileyecek, yeni istihdam alanları yaratacak, ekonomiyi büyütecek, sanayi çarklarını hızlandıracak, üretime katkı sağlayacak dev bir yatırım. Heyecanla 14:00’ü bekliyoruz.”

Bakan Kurum Açıkladı! TOKİ Sosyal Konut Projesi detayları bugün 14:00 de açıklanacak

Bakan Kurum Açıkladı! TOKİ Sosyal Konut Projesi detayları bugün 14:00 de açıklanacak ile ilgili etiketler TOKİ Murat Kurum çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı TOKİ KONUT PROJESİ BAŞVURU ŞARTLARI
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.