Bakan Göktaş duyurdu! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 8 bin personel alınacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Göktaş, "Deprem bölgesine daha fazla destek sağlamak ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için yakın zamanda 8 bin sözleşmeli personel daha alacak, büyük ailemizi daha da genişleteceğiz." dedi. İşte detaylar...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 8 bin sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. 

Bakan Göktaş duyurdu! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 8 bin personel alınacak

Bakan Göktaş yaptığı açıklamada, "Deprem bölgesine daha fazla destek sağlamak ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için yakın zamanda 8 bin sözleşmeli personel daha alacak, büyük ailemizi daha da genişleteceğiz." dedi.

Bakan Göktaş duyurdu! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 8 bin personel alınacak ile ilgili etiketler ekonomi Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alım ilanı
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.