Bakan Bilgin duyurdu! Memura zamlı maaşlar hesaplara yatıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Vedat Bilgin, zamlı memur maaşlarının hesaplara yatacağını duyurdu. Bakan Bilgin, '6 ay sonra yaptığımız yüzde 41.7’lik ikinci memur maaş artışıyla birlikte zamlı maaşlar hesaplara yatıyor.' açıklamasını yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Vedat Bilgin, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, zamlı memur maaşlarının hesaplara yatacağını belirtti.

Bakan Bilgin, "6 ay sonra yaptığımız yüzde 41.7’lik ikinci memur maaş artışıyla birlikte zamlı maaşlar hesaplara yatıyor." paylaşımını yaptı.

Bakan Bilgin duyurdu! Memura zamlı maaşlar hesaplara yatıyor

Vedat Bilgin sosyal medyada paylaşımında, "Çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeme irademizin bir parçası olarak 6 ay sonra yaptığımız yüzde 41.7’lik ikinci memur maaş artışıyla birlikte zamlı maaşlar hesaplara yatıyor. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Bakan Bilgin duyurdu! Memura zamlı maaşlar hesaplara yatıyor ile ilgili etiketler vedat bilgin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı memur zammı memur maaşı
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.