Bahçeli'den Bartın'daki maden faciasında hayatını kaybeden işçiler için başsağlığı mesajı! Yardımlaşma ve kenetlenme vurgusu...

Devlet Bahçeli Bartın'daki maden faciasında hayatını kaybeden işçiler için başsağlığı mesajı yayınladı. Bahçeli mesajında, "Dayanışmanın, yardımlaşmanın ve kenetlenmiş ortak bir iradenin eşliğinde bu zor ve çetin günlerin yaraları Allah'ın izniyle sarılacaktı." ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli: Maden ocağında emek ve alın teriyle ekmeğini kazanmanın mücadelesini verirken hayatlarını kaybeden işçi kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, hastanelere nakledilip tedavileri devam eden işçi kardeşlerimize de şifalar diliyorum. İzah ve ifadesinde kelimelerin yetersiz kaldığı söz konusu maden faciası hepimizi ve herkesi hüzne boğmuştur. Elbette dayanışmanın, yardımlaşmanın ve kenetlenmiş ortak bir iradenin eşliğinde bu zor ve çetin günlerin yaraları Allah'ın izniyle sarılacaktır.

 

 

 

 

Bahçeli'den Bartın'daki maden faciasında hayatını kaybeden işçiler için başsağlığı mesajı! Yardımlaşma ve kenetlenme vurgusu... ile ilgili etiketler Bartın Devlet Bahçeli Maden patlama bahçeli facia
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.