Bağcılar'da sınava hazırlanan öğrenciler horonla moral buluyor

İstanbul Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezinde Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan ve eğitim gören diğer öğrenciler tenefüs aralarında horon oynayarak moral buluyor.

Gençlerin ikinci adresi haline gelen Gençlik Merkezi binası, her yaş grubundan gençle dolup taştı. Bağcılar’da 15-28 yaş grubu gençlere bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanda eğitim hizmeti veren Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezi geçen hafta yeni döneme başladı.

Bağcılar'da sınava hazırlanan öğrenciler horonla moral buluyor

YKS’ye hazırlık kurslarının teneffüslerinde coşku dolu anlar yaşanıyor. Dersten çıkan heyecanlı gençleri Karadeniz müzikleri karşılıyor. El ele tutarak uzun kuyruk oluşturan kursiyerler, birlikte dakikalarca horon oynuyor.

"Hem öğretici hem eğlenceli çok güzel bir yer burası"

YKS’ye hazırlandığını söyleyen Aleyna Nil Yüksel, “Dershaneye gittim ama burasının daha güzel olacağını düşündüğüm için buraya geldim. Aynı zamanda folklor kursuna katılmayı da düşünüyorum. Hem öğretici hem eğlenceli çok güzel bir yer burası. Bizi şarkılarla güler yüzle karşıladılar. Öğretmenler, arkadaşlar herkes çok iyi. Tam bir aile ortamı. Bize bu ortamı sunan Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’e ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bağcılar'da sınava hazırlanan öğrenciler horonla moral buluyor ile ilgili etiketler Bağcılar Bağcılar belediyesi gençik merkezi