Aziz Yıldırım tarih verdi: Fenerbahçe'de Jose Mourinho operasyonu başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkanlık adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Adayı Yıldırım, Sarı-Lacivertliler için teknik direktör Jose Mourinho ile görüşmek için Londra'ya gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkanlık adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Başkan Adayı Yıldırım, Sarı-Lacivertliler için teknik direktör Jose Mourinho ile görüşmek için Londra'ya gidiyor.

Aziz Yıldırım, 1 Haziran'da Wembley'de oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finalini yerinde izleyecek, daha sonra teknik direktör Mourinho ile görüşme gerçekleştirecek.

Yıldırım, Londra'ya gitmeyeceği yönündeki haberleri yalanladı ve açıklama yaptı.

Aziz Yıldırım tarih verdi: Fenerbahçe'de Jose Mourinho operasyonu başlıyor!

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMASI:

"Bugün sosyal medyada yayılan, Londra’ya gitmeyeceğim yönündeki haberler yalandır.

Kongre üyelerimiz ve taraftarlarımızla yaptığım toplantılarda da belirttiğim gibi, cumartesi günü Londra’ya gideceğim ve Şampiyonlar Ligi Finali’ni izleyeceğim. Yine konuşmalarımda ifade ettiğim gibi, Jose Mourinho ile yüzyüze görüşeceğim.

Benim ifadelerim dışında, servis edilen manipülatif haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim."

Aziz Yıldırım tarih verdi: Fenerbahçe'de Jose Mourinho operasyonu başlıyor! ile ilgili etiketler Aziz Yıldırım Jose Mourinho Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.