Aziz Yıldırım beni az daha tokatlayacaktı!

Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Högh, çıkardığı kitabında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ile yaşadıklarını anlattı.

1998-1999 sezonu sonunda Fenerbahçe'den ayrılıp Chelsea'ye transfer olan Danimarkalı defans oyuncusu Jes Högh, İstanbul'dan ayrılış sürecini yeni çıkardığı kitabında anlattı.

Högh kitabında Aziz Yıldırım hakkında ağır ifadeler kullandı. Galatasaray'ın şampiyonluğu ile biten sezonda alınan Beşiktaş yenilgisinden Aziz Yıldırım'ın kendisini sorumlu tuttuğunu yazan Högh, "Aziz Yıldırım beni ofisine çağırdı. Bir parça kağıt vardı. Kalemle maçta olanları anlatmaya çalıştım. Buna ek olarak 'kaybetsek de iyi oynadım' dedim" ifadelerini kullandı.

"AZİZ YILDIRIM ÇILDIRDI, TOKAT BİLE ATABİLİRDİ"

Aziz Yıldırım'ın futbol hakkında bilgisi olmadığını söyleyen Högh, "Elimdeki kalemi masasına koymak için eğildim. Masa biraz uzakta kaldı. O yüzden fırlattım. Aziz Yıldırım bu andan sonra yüzü tamamen kırmızıya dönerek çılgına döndü. Çığlık atıp bağırıyordu. Beni tokatlamaya çok yakındı. Böyle yapsaydı, eminim ki yüzüne bir yumruk atardım. Ofisten çıktığım anda 'Fenerbahçe'den ayrılmalıyım' diye düşündüm" diye yazdı.

Högh, 1995-1999 yılları arasında 115 lig maçında forma giymişti.

Aziz Yıldırım beni az daha tokatlayacaktı! ile ilgili etiketler Aziz Yıldırım Fenerbahçe Jes Högh
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...