Aynı elbiseyi giydi! Seren Serengil ile Mihre Mutlu pişti oldu

Şarkıcı Seren Serengil ile İbrahim Çelikkol'un eski eşi mimar Mihre Mutlu kıyafet piştisi oldu. Mutlu, 17 yıl sonra sahnelere Seren Serengil'in geçtiğimiz Şubat ayında bir İstanbul konserinde giydiği Cihan Nacar imzalı elbisenin aynısını giydi.

17 yıl sonra sahnelere geri dönenen Seren Serengil, ilk konserini bu yılın başlarında vermişti. Ünlü şarkıcı konserlerinde tercih ettiği cesur kıyafetleriyle de adından söz ettirmişti. 51 yaşındaki Seren Serengil, Şubat ayında Yeni Gazino'da verdiği konserinde izleyicilerin karşısına Cihan Nacar imzalı derin yırtmaçlı bir elbise ile çıkmıştı. Seren Serengil'in bu kıyafeti eleştirdiği Gülşen'in sahne kıyafetine benzetilmiş ve çok konuşulmuştu.

Aynı elbiseyi giydi! Seren Serengil ile Mihre Mutlu pişti oldu

AYNI ELBİSEYİ MİHRE MUTLU DÜĞÜNDE GİYDİ

Seren Serengil'in aylar önce giydiği elbisenin aynısını Mihre Mutlu giydi. 2017 yılında Knidos Deveboynu Feneri'nde nikah masasına oturduğu oyuncu İbrahim Çelikkol'dan geçtiğimiz Mayıs ayında boşanan mimar Mihre Mutlu, davetli olduğu düğünde Seren Serengil'in daha önce giydiği elbisenin aynısını giydi. Önceki gün hayatını birleştiren oyuncu çift Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak'ın düğününe katılan Mutlu elbisesiyle objektif karşısına geçti.
Aynı elbiseyi giydi! Seren Serengil ile Mihre Mutlu pişti oldu - Resim : 2
Mutlu, düğünden karelerini Instagram hesabından ''Senelerimize ve tonla anımıza en güzelini ekledik dün gece @basakgumulcinelioglu 🧡 Gözünde gördüğüm heyecanı, aşkı, tutkuyu en az senin kadar derinde hissediyorum🥂 Ve sen @ctnkcgri bütün bunların sebebi olduğun için çok teşekkürler🤵🏻🤍 Birlikte en güzel günlerimize.. Sizi seviyorum🍀 #başakçağrıwedding'' notuyla yayınladı.

Mutlu'nun kıyafeti ise Seren Serengil'in Şubat ayında konserinde giydiği aynı elbiseyi akıllara getirdi.

Aynı elbiseyi giydi! Seren Serengil ile Mihre Mutlu pişti oldu ile ilgili etiketler Seren Serengil Sosyal Medya mihre mutlu kostüm elbise cihan nacar kıyafet pişti
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.