Aykut Kocaman'dan şampiyonluk açıklaması!

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, "Aynı inançla, aynı motivasyonla yola devam edeceğiz ve inşallah tüm maçlarımızı kazanacağız. Unutmayın; ligde bunu sadece Fenerbahçe başarabilir" dedi.

Fenerbahçe, Galatasaray'la aradaki 6 puan farka rağmen pes etmeye niyetli değil. En son Roberto Soldado, "7'de 7 yaparsak ipi göğüsleriz" açıklaması yaptı. Takımda herkesin düşüncesi de aynı yönde...

Teknik direktör Aykut Kocaman, bunu sürekli öğrencilerine hatırlatıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, takıma yönelik bir motivasyon konuşması daha yaptı.

Kayseri'de sergiledikleri futbolun umut verici olduğunu belirten Kocaman, "Sezonun en iyi oyunlarından birini sergiledik, çünkü 90 dakika boyunca takım disiplininden hiç uzaklaşmadık. Böyle oynamaya devam edersek, az gibi görünen şampiyonluk şansımızı her hafta biraz daha yükseltiriz" vurgusu yaptı.

"BUNU SADECE FENERBAHÇE BAŞARIR"

'8'de 8' hedefi belirleyip, Kayseri'de bu hedefe yönelik olarak iyi bir başlangıç yaptıklarını hatırlatan Kocaman, "Durmak yok. Aynı inançla, aynı motivasyonla yola devam edeceğiz ve inşallah tüm maçlarımızı kazanacağız. Unutmayın; ligde bunu sadece Fenerbahçe başarabilir" dedi.

"BİZ YETER Kİ KAZANALIM"

Kalan 7 haftada birbirleriyle oynayacak olan Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş'ın en az 2'şer maçta puan kaybedeceklerini iddia eden Kocaman, "Yeter ki biz üstümüze düşeni yapalım, şampiyonluk inancına sıkı sıkıya sarılalım. Bu tabloda kimin şampiyon olacağız hiç belli olmaz" diye konuştu.

Aykut Kocaman'dan şampiyonluk açıklaması! ile ilgili etiketler Fenerbahçe Aykut Kocaman