Aykut Kocaman konuştu! "Emre ile ilgili tek kaygım..."

Başakşehir'in teknik direktörü Aykut Kocaman'dan Emre Belözoğlu yorumu! Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de Erol Bulut'un ayrılığının ardından sezon sonuna kadar takımın teknik patronu görevini üstlenen Emre Belözoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Başakşehir teknik direktörü Aykut Kocaman'dan eski öğrencisine destek!

Fenerbahçe ile Erol Bulut'un yollarının ayrılması ile birlikte Emre Belözoğlu takımın başına geçmişti. Sezon sonuna kadar sarı-lacivertli ekibin teknik patronu olması beklenen Emre Belözoğlu hakkında eski hocası açıklamalarda bulundu. Emre'ye başarılar dileyerek söze başlayan Kocaman, "Emre ile ilgili tek kaygım kriz anlarındaki yaklaşımı..." ifadelerini kullanarak eski öğrencisinin başlayacağı teknik direktörlük serüvenini yorumladı.

Aykut Kocaman, Erol Bulut'un yerine takımın başına geçen Emre Belözoğlu için bazı açıklamalarda bulundu. TRT SPOR'un haberine göre; Kocaman, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de takımın başına geçmesiyle ilgili sorulan soruya, "Emre Belözoğlu'na Fenerbahçe'de sonsuz başarı diliyorum. Emre ile ilgili tek kaygım kriz anlarındaki yaklaşımı... Emre'nin Fenerbahçe'de oyun kurgusuyla hiçbir sorunu olacağını düşünmüyorum. Bu işin üstatlarından biri olacağını düşünüyorum. Temennim ve beklentim de bu yönde" yanıtını verdi.

 

Aykut Kocaman konuştu! "Emre ile ilgili tek kaygım..." ile ilgili etiketler Süper Lig Başakşehir Fenerbahçe Emre Belözoğlu Aykut Kocaman
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.