Aydın'da yeni döneme hazır hale getirilen yurtlar, öğrencilerini bekliyor

Üniversite kayıtlarının tamamlanmasından sonra Aydın'da üniversite kazanan öğrencileri barınma telaşı sardı. Yeni eğitim- öğretim dönemi hazır hale getirilen Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki öğrenci yurtları, öğrencilerini bekliyor.

Üniversite öğrencilerinin severek tercih ettiği Aydın ilçesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki öğrenci yurtları yeni döneme hazır hale getirildi. 

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklanması ardından okullarına kayıt yapan öğrencileri ve aileleri barınma telaşı sardı. Gençler, kayıt ve barınma ihtiyaçlarını ayarlamak için kazandıkları illere gelirken, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğrenci yurtlarında yeni dönem hazırlıkları tamamlandı. İl genelinde 2 karma, 6 erkek ve 5 kız olmak üzere toplam 13 öğrenci yurdunun bulunduğu Aydın’da öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan çalışmaların yanı sıra yurt bahçelerinde peyzaj düzenlemesi, öğrencilerin çalışma odaları, spor salonları, yemekhane gibi ortak kullanım alanlarında da eksiklikler giderildi.

Aydın'da yeni döneme hazır hale getirilen yurtlar, öğrencilerini bekliyor

"GSB YURTLARIMIZ SİZLERİ DÖRT GÖZLE BEKLİYOR"

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise “Efeler diyarı Aydın’a gelecek sevgili gençler. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde öğrenim görecek öğrencilerimize 13 yurdumuzda en iyi şekilde hizmet vermek için hazırız. GSB Yurtlarımız sizleri dört gözle bekliyor. Üniversite öğrencilerinin daha konforlu, daha rahat bir yurt ortamında yaşamaları için modern yurtlarımızda çalışmalarımız sürmektedir” ifadelerine yer verildi.

Aydın'da yeni döneme hazır hale getirilen yurtlar, öğrencilerini bekliyor ile ilgili etiketler Aydın yurt
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.