Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'na THY uçağında sürpriz anons

2021 EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'yı 6-0 mağlup ederek üst üste 2. kez Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı yurda döndü... Dönüş yolunda THY kaptan pilotunun sürpriz anonsu keyifleri daha da yükseltti.

Türk Hava Yolları pilotu Selahattin Yılmaz, Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası Finalinde İspanya'yı  6-0 yenerek kupayı 2. kez kazanan Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı'nı yaptığı anonsla tebrik etti.

Ampute Futbol Milli Takımımız, şampiyonluğun ardından Türk Hava Yolları'na ait TK1266 seferiyle Türkiye'ye döndü. 2. Pilot Selahattin Yılmaz, uçakta bulunan milli takım teknik heyetini ve futbolcularını "hoş geldiniz" diyerek karşıladı. 

Uçuş hakkında bilgi veren Yılmaz, yaptığı anonsta, "Varşova'dan Avrupa Şampiyonluğuyla dönen değerli hocamız Osman Çakmak'ı ve tüm takımımızı kutluyorum. Sizlerin başarılarını tüm Türkiye paylaşıyor. Uçuş ekibi olarak milletimiz adına güzel mücadeleniz ve kazandığınız şampiyonluk için sizleri tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. Tekrar uçuşta görüşmek üzere, iyi uçuşlar" ifadelerini kullandı.  

Milli Takım teknik heyeti ve futbolcular da bu anonsa alkışlarla karşılık verdi.

Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'na THY uçağında sürpriz anons - Resim : 2

Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'na THY uçağında sürpriz anons ile ilgili etiketler Türk Hava Yolları Ampute Futbol Milli Takımı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.