AVM'lerden perakendecilere dolar müjdesi!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Hulusi Belgü, dövizde yaşanan artış nedeniyle perakendecileri üzmeyeceklerini açıkladı. Belgü, "iş ortaklarımıza destek olmaya devam etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz" dedi.

AYD Başkanı Hulusi Belgü "Dövizde son dönemde yaşanan artışlar sebebi ile perakendecilerin kira/ciro oranlarını yakından takip ederek elimizden geldiğince iş ortaklarımıza destek olmaya devam etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz" dedi...

Türk Lirasındaki hızlı değer kaybı kirasını döviz kuru üzerinden ödeyen perakendeciyi vurdu. Alışveriş merkezleri sahipleri bu konuda taşın altına elini koymaya devam edecekleri sinyalini verdi.

Dünya'da yer alan habere göre, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hulusi Belgü, "Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor ve dövizin ateşi ne yazık ki sönmüyor, yaşanan bu olumsuz gelişmelere rağmen perakende sektörü el birliği çalışıp, istihdam kaybına sebep olmayacak önlemleri alacaktır" dedi.

Belgü sözlerine şöyle devam etti; "Dövizde son dönemde yaşanan artışlar sebebi ile perakendecilerin kira/ciro oranlarını yakından takip ederek elimizden geldiğince iş ortaklarımıza destek olmaya devam etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz"

AVM'lerden perakendecilere dolar müjdesi! ile ilgili etiketler AVM ayd başkanı hulusi belgü perakendeciler dövizde kur artışı
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...