Avcılar'da hayrete düşüren kavga: Tencere kapakları havada uçuştu...

Avcılar'da benzerine az rastlanır bir kavga yaşandı. Sokak ortasına araba bırakma nedeniyle bir yaya ile sürücü arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga anında yaya, sürücüye tencere kapağıyla vurdu. O ilginç anlar kameralara saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Avcılar'daki Denizköşkler Mahallesi’nde dün öğle saatlerinde hayrete düşüren bir kavga yaşandı. 

PAZARA GİDEN YAYA İLE SÜRÜCÜ TARTIŞTI

İddiaya göre pazara giden bir adam ile sürücü arasında arabayı sokak ortasına park etme meselesi yüzünden tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

 

TENCERE KAPAĞIYLA VURDU

Kavga esnasında yaya olan vatandaş elindeki tencere kapağıyla sürücüye vurdu. Araya diğer vatandaşların girmesiyle kavga kısa sürede yatıştırıldı. Olay sonrası taraflar birbirinden şikayetçi oldu.

 

KAVGA ANI SANİYE SANİYE KAMERADA

Öte yandan yaşanan kavga anı bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, tarafların kavga ettiği anlar ile yayanın sürücüye tencere kapağıyla vurması ve çevrendekilerin olayı ayırması görüldü.

 Avcılar'da hayrete düşüren kavga: Tencere kapakları havada uçuştu... - Resim : 4

Avcılar'da hayrete düşüren kavga: Tencere kapakları havada uçuştu... ile ilgili etiketler Avcılar İstanbul Kavga tencere Kapak Sürücü yaya

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.