Avcılar'da bir marketteki kar maskeli soyguncular, rehineyi bıçakladı!

Avcılar’da aksiyon filmlerini aratmayan bir olay yaşandı. Bir markete giren kar maskeli hırsızlar, kasiyeri rehin alarak marketin kasasını soymaya çalıştı. Hırsızlar, rehin aldıkları kasiyeri, yaşanan arbede sırasında bıçakladı.

Dehşete düşüren olay, saat 20.30 sıralarında İstanbul'un Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde meydana geldi.

KAR MASKELİ REHİNELİ BIÇAKLAMALI MARKET SOYGUNU

İddiaya göre, cadde üzerinde bulunan bir marketin kapanış saatine az bir süre kala, kar maskeli 3 hırsız markete girdi. Kasayı soymak isteyen hırsızlar önce market çalışanlarını rehin aldı.

KASİYERLERDEN BİRİ SOYGUNCULARA MÜDAHALE ETMEK İSTERKEN BIÇAKLANDI

O sırada duruma müdahale etmeye çalışan kasiyer, hırsızlar tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı kasiyer, sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

POLİS, SOYGUNCULARI ARAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Olay yerinde güvenlik önlemi alarak kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR OLAYIN ŞOKUNU ATLATMAYA ÇALIŞIYOR

Olayın yaşandığı cadde üzerinde oturan İsmail Turan, “3 kişi bıçakla içeri girmişler. Siyah maskeli ve siyah giyinmişler. Hırsızlık yapmaya çalışmışlar. Kasiyer buna karşı gelince, tekme tokat dövmüşler. Bıçakla kasiyeri yaralamışlar. İçeride birkaç tane daha kasiyer vardı. Bayan ve erkek kasiyer de vardı. Onları esir tutmuşlar. Kız tek başına müdahale etmeye çalışınca, kızı yaralamışlar” dedi.

Avcılar'da bir marketteki kar maskeli soyguncular, rehineyi bıçakladı! ile ilgili etiketler Avcılar İstanbul Soygun rehine maske bıçakladı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.