Avatar: The Last Airbender konusu ne, oyuncuları kimler, uyarlama mı?

Heyecanla beklenen Netflix uyarlaması "Avatar: The Last Airbender" için geri sayım tamamlandı. Bugün itibariyle, 22 Şubat 2024'te platformda izleyicilerle buluşacak. Bu çerçevede Avatar: The Last Airbender'ın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki, Avatar: The Last Airbender konusu ne, oyuncuları kimler, uyarlama mı? İşte, Avatar: The Last Airbender hakkında merak edilen tüm detaylar...

Heyecanla beklenen Netflix adaptasyonu "Avatar: Son Hava Bükücü" için geri sayım tamamlandı ve bugün itibariyle, 22 Şubat 2024'te izleyicilerle buluşacak. Şimdi gözler, Avatar: Son Hava Bükücü'nün hikayesi ve oyuncu kadrosu üzerinde. Peki, Avatar: Son Hava Bükücü'nün konusu nedir, hangi oyuncular yer alıyor ve bu bir uyarlama mı? İşte, Avatar: Son Hava Bükücü hakkında merak edilen tüm detaylar...

Avatar: The Last Airbender konusu ne, oyuncuları kimler, uyarlama mı?

AVATAR: THE LAST AİRBENDER (AVATAR: SON HAVA BÜKÜCÜ) UYARLAMA MI?

Netflix, Nickelodeon'un sevilen animasyon dizisinden uyarlanan bu canlı aksiyon platformda yayınladı.

Dizi, 22 Şubat'ta Netflix kütüphanesine eklenerek izleyicilerle buluşacak.

2005-2008 yılları arasında yayınlanan Nickelodeon çizgi filmi, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi edindi. Ancak, 2010'da M. Night Shyamalan'ın canlı aksiyon uyarlaması kötü eleştiriler alarak tarihin en kötü uyarlamalarından biri olarak anıldı.

Netflix'in "Avatar: The Last Airbender" uyarlaması, cinsiyetçiliği yumuşatarak bazı hayranları öfkelendirdi.

Hikaye ve karakterlerde yapılan değişiklikler ve orijinal yaratıcı ekibin projeden ayrılması, hayranları uzun süredir endişelendiriyor.

AVATAR: THE LAST AİRBENDER (AVATAR: SON HAVA BÜKÜCÜ) KONUSU NE?

Ancak, dört ülkenin ve dört elementin etrafında şekillenen bu fantastik dünyada geçen dizi, Ateş Ulusu'nun saldırısı ve savaş ilanından bir yüzyıl sonra, dört elementi kontrol edebilen genç bir Hava Bükücü olan Aang'in hikayesini anlatıyor.

AVATAR: THE LAST AİRBENDER (AVATAR: SON HAVA BÜKÜCÜ)  OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerde Gordon Cormier (Aang), Kiawentiio (Katara), Ian Ousley (Sokka), Dallas Liu (Zuko), Daniel Dae Kim (Lord Ozai), Paul Sun-Hyung (Uncle Iroh), Elizabeth Yu (Princess Azula) ve Ken Leung (Commander Zhao) yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Amber Midthunder (Princess Yue), Lim Kay Siu (Monk Gyatso), Utkarsh Ambudkar (King Bumi), Momona Tamada (Ty Lee), Thalia Tran (Mai), James Sie (Cabbage Man), Arden Cho (June), Danny Pudi (The Mechanist) ve George Takei (Koh) gibi isimler de bulunuyor.

Albert Kim'in baş yazarlığını üstlendiği dizinin yürütücü yapımcılığını ise Roseanne Liang, Lindsey Liberatore, Michael Goi ve Dan Lin üstleniyor.

Avatar: The Last Airbender konusu ne, oyuncuları kimler, uyarlama mı? ile ilgili etiketler Avatar
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü