atv'nin yeni kanalı a2 yayın hayatına başlıyor!

“Dizi atv’de izlenir” sloganıyla TV tarihinin izlenme rekorları kıran dizilerine ev sahipliği yapan atv, yeni kanalı a2 ile özlenen yapımları yeniden evlerimize getirecek Hasret bitiyor, efsaneler yeniden karşınızda. a2 yayın hayatına başlıyor. Türk televizyonlarının lideri atv, kurulduğu 1993'ten bu yana Türkiye'de özel televizyonculukta, ilkleri başlatan, trendleri belirleyen, kitleleri ardından sürükleyen nice programlara ve efsaneleşmiş dizilere imza attı.

"Dizi atv'de izlenir" sloganıyla televizyon tarihinin izlenme rekorları kıran dizilerine ev sahipliği yapan atv, yeni kanalı a2 ile özlenen efsane dizileri yeniden izleyicilerin evlerine getirerek geçmişten geleceğe bir köprü olacak, içinizi ısıtacak ve yüzünüzde bir tebessüm bırakacak. Efsane dizilerin yanı sıra seyircileri ekrana kilitleyecek futbol maçları da a2'de yer alacak

Ziraat Türkiye Kupası grup maçları da tüm coşkusuyla Türkiye'nin yeni kanalı a2'de olacak. Kültürel değerlerimizden yola çıkarak kimi zaman eğlenceli, kimi zaman ise duygusal bir anlatımla hikâyesini izleyicilerine aktaran atv'nin efsane dizileri yeniden ekranlara geliyor. Elveda Rumeli, Hatırla Sevgili, Bir İstanbul Masalı, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Selena, Adanalı ve daha fazlası...

181120161243172769414_3.jpg

Efsane aşklarıyla Bahar ile Seymen'i, Sütçüoğlu Apartmanı sakini Burhan Altıntop'u ve özlediğiniz bütün diğer karakterleriyle yayımlandıkları sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitleyen diziler a2'de olacak.

atv'nin yeni kanalı a2 yayın hayatına başlıyor! ile ilgili etiketler ATV yeni kanal
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.