atv ekranlarının yeni dizisi Hakim'in çekimleri başladı

Yayınlanan ilk tanıtımı ile büyük ses getiren, en iddialı projeler arasında yerini şimdiden alan atv’nin yeni dizisi Hakim’in çekimleri başladı. Hakim'in başrollerinde, Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ve Uğur Yücel yer alıyor.

atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan, başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Hakim dizisi için geri sayım başladı...

HAKİM DİZİSİNİN KONUSU

Dünyada izlenme rekorları kıran "Your Honor" dizisinin uyarlaması olan "Hakim", yıllar boyunca adaleti sağlamak adına çalışan bir hakimin oğlunun suça karışması ile birlikte yaşadıklarını ele alınacak. Hakimin yaşadığı trajik olayları işleyecek olan dizi, adalet ile vicdan arasında nasıl bir ilişki olduğunu da izleyiciye sunacak.

Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ve Uğur Yücel aynı projede buluşuyor  İşte 'Hakim' dizisinden ilk tanıtım

Dizinin yapımını Limon Yapım, yapımcılığını Hayri Aslan üstleniyor. Genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un yaptığı "Hakim"in yönetmen koltuğuna Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir otururken, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma kaleme alıyor.

HAKİM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Güçlü hikayesi ve ilgi çekici senaryosuyla ekrana gelecek olan Hakim’in başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ve Uğur Yücel paylaşırken Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Naz Çağla Irmak ve Gülsen Tuncer gibi birbirinden başarılı isimler de rol alıyor.

atv ekranlarının yeni dizisi Hakim'in çekimleri başladı ile ilgili etiketler Hasibe Eren Eslem Akar Erdal Beşikçioğlu Yurdaer Okur Uğur Yücel hakim ATV Fatih Berk Şahin seda akman Naz Çağla Irmak Gülsen Tuncer ebru özkan