Aşılamada yeni kampanya! Covid-19 aşısı olana bedava döner!

Almanya'da bir döner firması koronavirüs aşı kampanyasına destek amacıyla Covid-19 aşısı olanlara bedava döner dağıttı. 2 saatlik sürede yaklaşık 80 kişi aşı yaptırdı. "Aşı olana bir döner bedava" sloganıyla düzenlenen etkinlik 3 gün sürecek.

Almanya'da döner firması sahibi olan Remzi Kaplan koronavirüs aşısı olanlara bedava döner dağıttı. Kaplan Döner sahibi Remzi Kaplan, "Berlin Eyalet Sağlık Senatörü Dilek Kalaycı ile ortak bir etkinlik yapalım istedik. Döner malum Almanlar tarafından da çok seviliyor. Aynı gün yaptıranlara ücretsiz döner ikramında bulunuyoruz." açıklamasında bulundu.

2 saatlik zaman diliminde yaklaşık 80 kişinin aşı yaptırdığına dikkat çeken Kaplan, "Üç gün sürecek etkinliğimiz boyunca hedefimiz aşısını yaptıran bin 500 kişiye döner ikram etmek." dedi.

Aşılamada yeni kampanya! Covid-19 aşısı olana bedava döner!

Sağlık Senatörlüğü Müsteşarı Martin Matz ise aşı kampanyasına destek olan Kaplan'a teşekkür etti. Covid-19 salgınıyla ancak aşı ile mücadele edilebileceğini anlatan Matz, Berlin genelinde birçok işletme ve kurumun bu tür kampanyalarla aşılamaya destek verdiğini söyledi.

"Aşı olana bir döner bedava" sloganıyla düzenlenen etkinlik 3 gün sürecek. Aşısını yaptıranlar 3 gün boyunca Kaplan'a ait büfelerden ücretsiz döner yiyebilecek.

AA

Aşılamada yeni kampanya! Covid-19 aşısı olana bedava döner! ile ilgili etiketler Almanya bedava döner aşı kampanyası covid-19 aşısı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.