Asamoah'ın menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Bu iddia Gana basınına ait. Sarı-Lacivertliler’in başarılı sol bek ile her konuda anlaştığı ve şimdi İnter ile pazarlıklara başlayacağı kaydedildi.

Fenerbahçe’de sol bek operasyonunda Kwadwo Asamoah ismi ön plana çıktı. Caner Erkin ve N’Sakala da adaylar arasında yer alsa da Sarı-Lacivertliler’in Ganalı yıldız ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Asamoah'ın menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Bu iddia, oyuncunun ülkesi Gana’dan geldi. Fenerbahçe ile 31 yaşındaki sol bek arasında tüm konularda el sıkışıldığı kaydedildi. Sarı-Lacivertli ekip şimdi İnter ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

Inter gönderecek

İtalyan ekibi, 1 sezon daha sözleşmesi bulunan Asamoah’ı kadroda düşünmüyor. Tecrübeli futbolcu bu sezon Young ve Biraghi’nin arkasında kaldı. İnter’in yeni sezonda sol beke bir takviye daha yapacak olması, Asamoah’ın ayrılması anlamına gelecek. Sarı-Lacivertliler, Ganalı yıldızı uygun bir bedelle kadroya katmak için italyan devi ile kıyasıya bir pazarlık süreci yürütecek.

Asamoah'ın menajerinden Fenerbahçe açıklaması - Resim : 2

Asamoah'ın menajerinden Fenerbahçe açıklaması ile ilgili etiketler Fenerbahçe Süper Lig asamoah
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.