Armağan Çağlayan'a koronavirüs şoku! Hastalığa yakalandığını tesadüfen öğrendi

YouTube yayınlanan 'Gör Beni' programıyla biririnden farklı isimleri ağırlayan 55 yaşındaki televizyon yapımcısı ve programcısı Armağan Çağlayan koronavirüse yakalandığını duyurdu. Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Çağlayan hastalığa yakalandığını tesadüfen öğrendiğini belirtti.

Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla koronavirüse yakalandığını takipçilerine ve hayranlarına duyurdu. Çağlayan, kişisel sosyal medya hesabından PCR testinin pozitif çıktığını duyurdu. Ünlü televizyoncu, sağlık durumunun iyi olduğunu da kaydetti.


Twitter'dan yaptığı paylaşımda Çağlayan şu ifadelere yer verdi:

"Her canlı pozitif olmayı tadacaktır… Bu sabah yapacağım bir iş sebebiyle PCR testi yapıldı ve pozitif çıktım. Sıfır semptom. Tamamen tesadüfen pozitif olduğumu öğrendim. Gayet iyiyim. Aşının faydaları..."

Armağan Çağlayan'a koronavirüs şoku! Hastalığa yakalandığını tesadüfen öğrendi

Armağan Çağlayan'a koronavirüs şoku! Hastalığa yakalandığını tesadüfen öğrendi ile ilgili etiketler Armağan Çağlayan Twitter
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.