Armağan Çağlayan gözyaşlarını tutamadı! "Acı çekmek istemiyorum"

Geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalandığını duyuran Armağan Çağlayan YouTube’da büyük ilgi ile izlenen Gör Beni isimli programındaki sözleriyle hem ağladı, hem ağlattı. Hasalığıyla ilgili konuşan Çağlayan "Acı çekmek istemiyorum" dedi.

15 Ekim 2022 günü akciğer tedavisi gördüğü Koç Üniversitesi Hastanesi'de hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın 14 yıllık hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlnan 'Gör Beni' programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalanacağını ve tedavi sürecine başlayacağı için programa geçici süreliğine ara vereceğini açıklayan Çağlayan, Bahadırlı ile konuşurken duygusal anlar yaşadı.


Geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle olduğu tespit edilen Armağan Çağlayan, programında sağlık durumundan bahsederken duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Armağan Çağlayan, "Acı çekmek istemiyorum" ifadesini kullandı. 


"ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM"


Program sırasında sağlık durumuyla ilgili konuşan Çağlayan, duygularına hakim olamadı. Son programında kanser nedeniyle hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ile konuşan Çağlayan, akciğerindeki kitleyi Kalkavan'ın vefat ettiği gün öğrendiğini söyledi.

Bu süreçte yaşadığı en büyük korkudan bahsederken gözyaşlarına hakim olamayan Çağlayan, "Billur Hanım'ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda sanki bende o gün bir şey bulunmamış gibi hissettim çok acayip bir duygu. Ben de Billur Hanım gibi check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır... Bir tek acı çekmekten istemiyorum. Belki Billur da öyle düşünüyordu. Eğer benimki kanserse bile daha çok başı" dedi.

Çağlayan'ın sözleri üzerine Buğra Bahadırlı, "Doğru söylüyorlar. Çünkü süreci de anlatayım... Pet scan çektikleri zaman, pette çıksa bile aslında bunun gerçekte ne olduğu biyopsi yapılınca, türüne, genetiğine bakacaklar. Çözüledebilir. Ameliyatla alıp hallediyorlar. Hiç endişe etmeyin" diyerek süreci anlattı.


AKCİĞERİNDE KİTLE TESPİT EDİLDİĞİNİ BU SÖZLERLE DUYURDU

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda akciğerinde bir kitle tespit edildiğini ve çalışmalarına ara vereceğini söyleyen Armağan Çağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı: 

''Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum.
Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı.

Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.
Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.

 


Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı.

Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim.
18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle…

Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım.

Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim……''

Armağan Çağlayan gözyaşlarını tutamadı! "Acı çekmek istemiyorum" ile ilgili etiketler Armağan Çağlayan Billur Kalkavan Buğra Bahadırlı
GÜNÜN VİDEOSU

Malezya'da askeri geçit töreninde facia! 2 helikopter havada çarpıştı! Çok sayıda ölü var...

Malezya’da askeri geçit töreni hazırlıkları sırasında iki helikopter havada çarpıştı. Korkunç kaza saniye saniye kameralara yansırken, en az 10 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.