Arkadaşları cansız bedenini bırakıp kaçtı!

Manisa'da arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Şakir Gülmez kamyonetin kasasından düşüp öldü. Yanındaki arkadaşları gencin cansız bedenini olay yerinde bırakıp kaçtı.

Manisa'da korkunç bir kaza yaşandı ama sonrasında yaşananlar daha da korkunçtu... Alaşehir- Salihli Karayolu Piyadeler Mevkisi'nde, dün saat 14.30 sıralarında, bir hurdacı, yol kenarında erkek cesedi olduğunu gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, boynunda ve sırtında yara izi tespit edilen cesedin, Şakir Gülmez'e ait olduğunu belirledi.

ASKERE GİDECEKTİ

Gülmez'in Salihli'nin Cumhuriyet Mahallesi'nde yaşadığı, babasının şarküteri dükkanında çalıştığı ve kasım ayının ilk haftası askere gitmeye hazırlandığı tespit edildi.

Araştırmalarını sürdüren jandarma ekipleri, Gülmez'in bir gece önce arkadaşları B.S. (19) ve M.Ç. (22) ile Alaşehir'deki bir eğlence mekanına geldiği, 3 arkadaşın alkol alıp, eğlendikten sonra B.S. yönetimindeki kamyonet ile yola çıktıkları, Şakir Gülmez ve M.Ç.'nin kamyonetin kasasına bindiğini saptadı.

GÖZALTINA ALINDILAR

B.S. ve M.Ç. gözaltına alındı. İki şüpheliden B.S., alkollü olduğunu direksiyon kontrolünü yitirmesi üzerine, kamyonet ile bariyerlere çarptığını, bu sırada Gülmez'in kasadan düşerek öldüğünü, korkup kaçtıklarını anlattı. B.S. ve M.Ç.'nin jandarmadaki sorguları sürüyor.

Arkadaşları cansız bedenini bırakıp kaçtı! ile ilgili etiketler Manisa kaza Ceset Alaşehir arkadaş