Aras Bulut İynemli'den Disney Plus'ın skandal Atatürk dizisi kararı hakkında açıklama! Söze ''Projeye sahip çıkmak en önemli görevim'' diyerek başladı ama...

Disney Plus, bir skandala imza atarak 8 milyon dolar harcadığı Atatürk dizisini Ermeni lobisinin baskısı üzerine yayınlama kararı aldı. Tepki yağan kararın ardından dizide Atatürk'ü oynayan ve bölüm başına 850 bin TL kazanan Aras Bulut İynemli'den açıklama geldi. Söze ''Projeye sahip çıkmak en önemli görevim'' diyerek başlayan ünlü oyuncu, Disney'e tepki göstermekten çekindi. Ermeni lobisiyle ilgili sorulan soruya ise ''Hiç oralara girmeyelim'' diyerek yanıt veren İynemli'ye tepki yağdı.

FOX'un dijital yayın platformu Disney Plus, bir skandala imza atarak 8 milyon dolar harcadığı Atatürk dizisini Ermeni lobisinin baskısı üzerine yayınlama kararı aldı. Skandal karara tepki yağarken Atatürkçülük perdesi arkasına sığınan bazı ünlü isimler Disney ile olan anlaşmaları nedeniyle karara sessiz kaldı.

Gözler dizide Atatürk'ü oynayarak başrol olan ve bölüm başına 850 bin TL kazanan Aras Bulut İynemli'ye çevrildi. Ünlü oyuncudan Disney'in skandal kararı ile ilgili açıklama geldi.

"SÖZE EN ÖNEMLİ GÖREVİM DİYEREK BAŞLADI AMA...''

Gazete Magazin''den Tolga Tozduman'a konuşan Aras Bulut İynemli, dizinin iptal kararına dair "Benim oynayan ve bu sorumluluğu alan kişi olarak Atatürk’e ve projeye sahip çıkmak en önemli görevim. Yapım şirketi, platform böyle bir karar aldı bu konuda... Atatürk'ün zaten dünyanın en büyük liderlerinden biri olduğunu anlatmaya gerek yok. Hatta bence en büyüğü" şeklinde konuştu. İynemli "Dünyada izlenmesi için elimden geleni yapacağım" diyerek açıklamasını sonlandırdı.

''HİÇ ORALARA GİRMEYELİM''

Muhabirin Ermeni lobisiyle ilgili sorusuna yanıt vermeyen İynemli, "Hiç oralara girmeyelim" dedi. Sosyal medyada açıklaması gündem olan İynemli'ye tepki yağdı.

 

 

Aras Bulut İynemli'den Disney Plus'ın skandal Atatürk dizisi kararı hakkında açıklama! Söze ''Projeye sahip çıkmak en önemli görevim'' diyerek başladı ama... ile ilgili etiketler Aras Bulut İynemli
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.