Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi'den yürek yakan paylaşım

' Temizlik Benim İşim', 'En Hamarat Benim' ve 'Temizlik Avcıları' programlarının sunuculuğunu üstlenen 27 yaşındaki Kadir Ezildi, hayatının en büyük acılarından birini yaşadı. Temizlik takıntısıyla bilinen Ezildi'nin 'en kıymetlim' dediği anneannesi Gülhanım Kaplan geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Anneannesinin vefatının ardından Kadir Ezildi'nin yaptığı paylaşım ise yürekleri dağladı.

'Temizlik Benim İşim', 'En Hamarat Benim' ve 'Temizlik Avcıları' programlarıyla ünlenen Kadir Ezildi'nin anneannesi Gülhanım Kaplan geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Genç sunucu Kadir Ezildi'nin geçtiğimiz günlerde vefat eden anneannesine bir ev alarak hediye ettiği ortaya çıktı. Ancak Gülhanım Kaplan, yeni evinde sadece 1 hafta oturabildi. Ezildi zaman zaman anneannesi Gülhanım Kaplan ile eğlenceli videolarını sosyal medya hesabından paylaşıyordu.

Anneannesinin vefatıyla derin bir üzüntü yaşayan Kadir Ezildi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi hüzünlendirdi. Yaptığı paylaşıma ''Hayatımın anlamını yitirdim'' ifadesiyle paylaşan Ezildi, sevenlerinden anneannesi için dua istedi.

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi'den yürek yakan paylaşım - Resim : 2

PAYLAŞIMIYLA HERKESİ DUYGULANDIRDI

İşte Kadir Ezildi'nin anneannesinin vefatının ardından yaptığı duygu dolu o paylaşımı:

''Hayatımın anlamını yitirdim , bacım , arkadaşım , annem , sırdaşım ,gitti .gözümün ışı söndü . Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana ama sen durmadın . Asansörlü ev istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm . Yeni gelin gibi düzgüdüm evine doymadın . Ben şimdi kimin kapısını çalıyim kime bacı diyim ananem gözümün ışıgı . İçinemi dogduda bana , benden razımısın ana gurban ben size iyi baktım mı diye sordun bacı ben senden razıyım Rabbimde razı olsun Hayat devam edicek ama benim iki kolumda kırık , sen benim hep içimdesin , yeni evimi görmeden eşyalaramı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin . Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün . İçim taşıyo ananem ama amelinden öyle eminimki sen orası için hep çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbimde Ahirette ettirsin . Tüm mesajlarınız için teşekkürler ama şuan kimseye yazıcak halde degilim dualarınızj bekliyorum 🤲🏻♥️''

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi'den yürek yakan paylaşım ile ilgili etiketler Kadir Ezildi