Anne acısıyla sarsılan şarkıcı Linet'ten duygulandıran paylaşım

İsrail'de doğup büyüyen 47 yaşındaki şarkıcı Linet hayatının en büyük acısını yaşadı. Ünlü müzisyenin annesi Leyla Özgecan hayatını kaybetti. Annesinin vefatıyla yıkılan Linet, bugün Instagram hesabından annesiyle yer alan karesini paylaşarak duygusal bir açıklamada bulundu.

Şarkıcı Linet'in annesi Leyla Özgecan dört gün önce hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medyadan "Canım annem, hocam, Leyla Özgecan Hakk'ın rahmetine bugün ulaştı. Seninle bu hayat yolculuğunda paylaştığım her şey için şükürler olsun yol arkadaşım... Yolun ışıkla olsun canım annem…" notuyla duyuran Linet annesini son yolculuğuna uğurladı.


ZOR SÜREÇTE YANINDA OLANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Annesinin kaybıyla büyük bir acı yaşayan Linet, Instagram hesabından duygusal bir paylaşımla bulundu. Bu zorlu süreçte yanında olanlara ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür eden Linet, annesi için 'cennet kokulu annem' ifadelerini kullandı. Linet'in paylaşımına aralarında ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden baş sağlığı mesajları yağdı.

Anne acısıyla sarsılan şarkıcı Linet'ten duygulandıran paylaşım

''CENNET KOKULU ANNEM''


Linet, 4 gün önce hayatını kaybeden annesiyle birlikte çekilen fotoğrafına şu notu düştü:

''Güzel annemin Kaybını Derin Açımı paylaşan Arayan Herkese Teşekkür Ederim Acım Tarifsiz Anne Aşkı Varlığı Hayatta Tek bir Kere Cennet Kokulu Annem🥀''

 

 

 

Anne acısıyla sarsılan şarkıcı Linet'ten duygulandıran paylaşım ile ilgili etiketler Linet Sosyal Medya Leyla Özgecan
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.