Ankara'yı yakmaya çalışan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi!

Polatlı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, 58. Topçu ve Füze Okulu Konutanlığı sınırları içerisinde yangın çıkarmaya çalışan ve ‘konutu terketmeme’ adli kontrolü ile serbest bırakılan K.Y.Ü’nin kararına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti. İtirazın üzerine K.Y.Ü, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ankara'da Polatlı 58. Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı sınırları içerisinde K.Y.Ü isimli şahıs, yangın çıkarmaya çalıştığı sırada gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmişti.

Polatlı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından devam eden soruşturma kapsamında K.Y.Ü'nün daha önce de benzer eylemlerde bulunduğu kaydedilerek, akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için gerekli inceleme ve tetkik işlemleri yapılmasına devam edildiği bildirilmiş, 'Kamu malına zarar verme' ve 'Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması' suçlarından sevk edildiği sulh ceza hakimliğince 'konutu terketmeme' adli kontrolüyle serbest bırakılmıştı.

BAŞSAVCILIK 'EV HAPSİNE' İTİRAZ ETTİ

K.Y.Ü'nün serbest bırakılmasının ardından Polatlı Cumhuriyet Başsavcılığı karara itiraz etti.

ANKARA'DA YANGIN ÇIKARMAYA ÇALIŞAN ŞAHIS TUTUKLANDI

İtirazın üzerine Polatlı Sulh Ceza Hâkimliğince itirazın kabulüne ve zanlının tutuklanmasına karar verildi.

Ankara'yı yakmaya çalışan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi! ile ilgili etiketler Ankara Orman Yangın Füze askeri okul askeri üs bölge askeri
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.