Ankara'da tartıştığı kadını öldürüp intihar etti

Ankara'da akşam saatlerinde sokak ortasında dehşet verici bir olay yaşandı. Muzaffer E. isimli şahıs sevgilisi olduğu iddia edilen Rasime G.'yi sokak ortasında öldürüp intihar etti. 

Mamak'ta evli ve 3 çocuk babası Muzaffer E. ile evli ve 2 çocuk annesi olan Rasime G., sokak üzerinde karşılaştı. Sevgili oldukları iddia edilen Muzaffer E. ile Rasime G. arasında iddiaya göre kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı.

POMPALI TÜFEKLE GELDİ

Muzaffer E., tartışma sırasında yanındaki pompalı tüfeği çıkarıp, Rasime G.’ye ateş etti. Kadın, kanlar içinde yere yığılırken, E. de birkaç adım attıktan sonra aynı tüfeği göğsüne doğrultarak ateşledi. Haber verilmesiyle gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, E. ve G.'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

KIZI BABASININ CESEDİNİ GÖRÜNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Gelen polis ekipleri, olay yerinin çevresine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı ve inceleme yaptı. Bu sırada ölüm haberini alan E. ve G.'nin yakınları geldi. Muzaffer E.'nin iki kızı, babalarının cansız bedenin görünce sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan iki kardeş ve diğer yakınlarını polisler ve sağlık görevlileri sakinleştirmeye çalıştı. E. ve G.'nin cesetleri, yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. (DHA)

Ankara'da tartıştığı kadını öldürüp intihar etti ile ilgili etiketler Ankara