Paulo Coelho’dan inancın hayata kattığı anlam ve derinliğin kitabı: “Mektub”

Ancak yolda yürüyecek cesareti olana açılır yollar... Paulo Coelho’nun Mektup adlı kitabı Can Yayınları tarafından Özdemir İnce çevirisiyle yayımlandı. Kitap, inancın hayata kattığı anlam ve derinliğinliği anlatırken, insanlığın manevi mirası içinde yer alan hikâyelerle buluşturuyor.

İnancın hayata kattığı anlam ve derinliğin kitabı, insanlığın manevi mirası içinde yer alan hikâyelerle Paulo Coelho’nun Mektup kitabı Can Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Kitabın Basın Bülteni'nde şöyle denildi:

"Türkiye'den geliyorum," dedi üstada adam. "Bu yolculuğu size bir tek soru sormak için yaptım."
Yaşlı adam ona şaşkınlıkla baktı:
"Çok güzel. Bana tek bir soru sorabilirsiniz."
"Size soracağım soruyu açık seçik sormalıyım. Sorumu Türkçe sorabilir miyim?"
"Sorabilirsiniz," diye yanıtladı bilge. "Tek sorunuzu yanıtlamış bulunuyorum. Başka bir şey öğrenmek istiyorsanız, onu yüreğinize sorun, sizi yanıtlayacaktır."
 
Paulo Coelho Mektub'da farklı kültürlerin gözünden rengârenk bir deneyim hazinesi sunuyor. Coelho'nun ifadesiyle, "Mektub bir tavsiye kitabı olmaktan ziyade tecrübeleri aktarmayı amaçlıyor."

Sözlü anlatının her türlü kaynağından köken ayırt etmeden beslenen bu duru metinler okura hem dünyevi karmaşanın ortasında soluklanma hem de kendini daha yakından tanıma fırsatı veriyor.

Kitap Hakkında:

Yayınevi: Can Yayınları
Yazar: Paulo Coelho
Çeviri: Özdemir İnce
Dizi: Can Çağdaş
Tür: Roman
Sayfa sayısı: 200
Fiyat: 130,00 TL
 

CHP seçmenini azarladı: Hadi be! Biz sizin için mi parti kurduk? Borsa günü düşüşle tamamladı! Bugün en çok hangi hisseler işlem gördü? Sıradan bir tropikal meyve deyip geçmeyin! Hayatınız değişebilir...
Sonraki Haber