Mehmet Ali Erbil, Kadıköy'de yalınayak halde görüntülendi

Son zamanlarda sosyal medya videolarıyla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, Kadıköy'de yalın ayak bir şekilde sokağa çıktığı anlar kaydedildi.

This browser does not support the video element.

Sağlık sorunlarından dolayı vaktinin büyük bir kısmını evinde geçiren ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, TikTok hesabı açarak videolar yayınlamaya başladı. Bu süreçte sık sık canlı yayınlar yapan Mehmet Ali Erbil, Kadıköy'de içler acısı bir halde görüldü.

YALINAYAK MERDİVENDE OTURDU

Geçtiğimiz günlerde TikTok'ta dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile canlı yayın yaptığını zanneden Erbil, bu sefer de yalın ayak sokağa çıktı. Erbil'in perişan bir halde merdivende oturduğu anlar ise Magazin Burada tarafından görüntülendi.

Derya Uluğ tepkilerin hedefinde! Hayranları G.Saray'a küfür etti Yaşar Alptekin camide vaaz vermeye başladı İlk cinsel deneyimini anlatan oyuncunun normalleştirilmesine tepki! İşte Burak Özçivit'in ödül gecesine damga vuran Gazze açıklaması! Mehmet Ali Erbil'den Acun Ilıcalı'ya gönderme: "Kapımızda beklerdi" AVM'de hareketli anlar! Armağan Çağlayan dakikalarca çalışana bağırdı