Halk TV

Halk TV, Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'a yakın iş adamlarının girişimleriyle kurulmuştur. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu vardır. Her saat başı haber veren bir kanaldır.

"Demokrasi sandıktan ibaret değildir" sözlerine ve 6 kanala inceleme!
Ayşenur Arslan ve İrfan Değirmenci'nin seçim sonrası hayalleri... Seçim sonuçlarını hazmedemeyen Emin Çapa canlı yayında çıldırdı!
Sunucu Bengü Şap: Biz burada FETÖ demiyoruz! CHP yandaşı Halk TV'nin dolu gösterdiği alanlar ve gerçekte olan! Halk TV'de Kemal Kılıçdaroğlu tartışması! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fondaş medyadaki hazımsızlığa tepki! TCG Anadolu hazımsızlığı: Yukarıdan 2 bomba ile batırırlar! Depremi bahane ederek Halk TV'yi fonladılar... "Öldürülen Aselsan mühendislerinden çaldılar" Halk TV'de "Korkmaz Tavukçu" komedisi! "Halk Tv'ye Fetullahçıları getiren İsmail Küçükkaya'dır!" Erkan Baş, 6'lı masanın ortaklarını açık açık tehdit etti CHP’li Yunus Emre’den skandal sözler Fondaş Halk TV'de PKK güzellemesi! Murat Ağırel, Halk TV'de başlayan Ekrem Açıkel'e laf çaktı! Demirtaş'ın kitabını tanıtan Halk TV'ye RTÜK'ten ceza! Enver Aysever'den Halk TV'ye geçen Ekrem Açıkel'e tepki Ekrem Açıkel, Halk TV’ye geçti Halk TV canlı yayınında Meral Akşener’e tepki! İzlenme uğruna bunu da yaptılar... İHH'nın kimsesiz çocukları villalara yerleştirdiğini iddia etmişlerdi! Şirin Payzın'dan çalıştığı kanala sitem: Arkamda durmadılar Tüm Türkiye ortak yayına kilitlendi! Depremzede Halk TV muhabirine istediğini vermedi! Şirin Payzın'ın provokatif yayınına Halk TV sunucusu bile isyan etti TİP'li milletvekili Ahmet Şık, 'Bu devlete düşman olmak haktır' dedi Ali Babacan kimlere DEVA olacaklarını itiraf etti Murat Sabuncu ve Levent Gültekin Halk TV'den neden ayrıldı? Levent Gültekin ve Murat Sabuncu’nun fişleri çekildi