ING Türkiye konut kredisinde faiz indirdi!

Konut kredisinde faiz indirimlerine bir banka daha katıldı. ING Türkiye, konut kredisi faizini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94’e çekti.

ING Türkiye konut piyasasında yaşanan hareketliliğe paralel olarak faiz oranını 0,94'e indirdiğini duyurdu. Yeni faiz oranı eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak.

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin konut alımlarında yanlarında olabilmekten ve böylece ekonomiye katkı veriyor olmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Bankadan yapılan açıklamada;

"Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, konut kredisi faizlerini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94’e indirdi. Faiz indirimi sayesinde ING Türkiye müşterileri çok avantajlı koşullarla konut sahibi olma fırsatına sahip olacak. ING Türkiye’nin kampanya kapsamında sunduğu yüzde 0.94 faiz oranı eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak."

denildi...

ABD'li senatör Menendez için istifa çağrıları artıyor Şifası saymakla bitmiyor! Kalp krizi riskini azaltıyor! Almanya iki ülkeyle sınır kontrollerini artırıyor
Sonraki Haber