Dağlık alana düşen yamaç paraşütçülerini arayan helikopter de düştü: 8 ölü

Gürcistan'da Gudauri Dağı'na yamaç paraşütçüleri düştü. Yamaç paraşütçülerini arama kurtarma çalışmaları için bölgeye giden polis helikopteri de dağlık alanda düştü. Korkunç kazada araçtaki 8 kişi hayatını kaybetti.

This browser does not support the video element.

Gürcistan'da Gudauri Dağı'na düşen yamaç paraşütçülerini arama kurtarma çalışmaları için bölgeye giden sınır polislerine ait helikopter düştü.

Gürcistan İçişleri Bakanı Vakhtang Gomelauri, helikopterdeki 4’ü mürettebat, 2’si arama kurtarma görevlisi ve 2’si sağlık görevlisi olmak üzere toplam 8 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Gürcistan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "İçişleri Bakanlığının ilgili birimleri olay yerine sevk edildi. Meydana gelen kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı” ifadelerine yer verildi.

Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı! İşte İran’ın fırlattığı dronların ve füzelerin imha edilme anı! Bu kez evine dönmek isteyen Filistinliler'e saldırı! İşte o anlar! İran'ın İsrail'i vurmaya giden İHA'sı elektrik kablolarına dolandı! İran-İsrail sahnesi yeniden gündem oldu! İran'ın fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti!