Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duygu dolu anları: "Benim kahramanım sizsiniz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile anısını anlatması üzerine duygu dolu anlar yaşandı.

This browser does not support the video element.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda duygu dolu anlar yaşandı. 

"BENİM KAHRAMANIM SİZSİNİZ"

Mikrofonu eline alan bir vatandaş, 15 yıl önce bir kaza geçirdiğini ve ağır yaralandığını anlattı. O dönemlerde Sayın Emine Erdoğan ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisiyle çok ilgilendiğini söyleyen vatandaş, Erdoğan'ın kendisini hastanede ziyaretine geldiğini anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini sürekli takip ettirdiğini ve tedavi masraflarını üstlendiğini anlattığı o anlarda duygu dolu anlar yaşandı. 

Vatandaşın "Herkesin bir kahramanı vardır, benim kahramanım da sizsiniz" sözleri üzerine Erdoğan'ın da duygulandığı görüldü. 

Kurum'dan ortak acılar üzerinden siyaset yapan Sözcü TV'ye net cevap! ‘LİSTE GECİKTİ’ TAKTİĞİNİN ARKA PLANI NE? DEM NE YAPMAK İSTEDİ? Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu! CHP'den istifa eden Gürsel Tekin: CHP'de CHP'li olmak zor hale geldi! Murat Kurum'dan CHP-DEM ittifakı yorumu! "Bayburt'un döneri tartışılmazdır"