Canlı yayında Şirin Payzın'a 'diploma' şoku! "Recep Bey ile 4 sene beraber okuduk"

Halk TV'de Şirin Payzın moderatörlüğünde yapılan programda canlı bağlantı ile konuk olan gazeteci Rafael Sadi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sınıf arkadaşı olduğunu söyledi. O anlarda Şirin Payzın'ın şoka girmesi sosyal medyada gündem oldu.

This browser does not support the video element.

CHP tarafından fonlanan fondaş medya yine canlı yayında kendi yalanının kurbanı oldu.

Sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üniversite diploması olmadığı yalanını öne süren fondaş medya, yine bozguna uğradı.

"AYNI SIRADA 4 SENE OKUDUK"

Halk TV'de Şirin Payzın moderatörlüğünde yapılan programda canlı bağlantı ile konuk olan gazeteci Rafael Sadi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sınıf arkadaşı olduğunu söyledi. 

Duydukları karşısında şok geçiren Payzın, "Nereden?" diye sordu. Bu soru üzerine gazeteci Rafael Sadi, Payzına "Diploması var mı yok mu diye tartışılan Erdoğan'la 4 yıl üniversitede aynı sırada okuduk" cevabını verdi.

ALDIĞI CEVAP KARŞISINDA KEKELEDİ

Aldığı cevap karşısında kelimeleri bir araya getiremeyen ve kekeleyen Şirin Payzın'ın o hali sosyal medyada da gündem oldu. 

Portakal'dan, Özel'e Muharrem İnce resti: Oy vermem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde eğildi, Yunanistan karıştı! POLAT ÇİFTİNİN AVUKATI HÜSEYİN KAYA CANLI YAYINDA SORULARI YANITLADI! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Netanyahu nereye kaçar bilemiyorum" UYUŞTURUCU VE KARA PARA AKLAMADA HALİL FALYALI DETAYI! TÜRKİYE’DEN İSRAİL’E ‘SUİKAST’ UYARISI!