Buz pistine dönen yolda kazalar peş peşe geldi

Van’da kar yağışları etkisini sürdürüyor. Sokaklar beyaza bürünürken caddeler ise buz pistine döndü. Kayganlaşan yollara zincirsiz çıkan araçlar ise birbirilerine çarparak durabildi.

This browser does not support the video element.

Van’da hafta sonu aralıklarla yağan ve dün akşam saatlerinden itibaren etkisini arttıran kar yağışı nedeniyle 56 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapanırken, uçak seferleri de rötar yaptı. Kentte yoğun kar yağışı sonrasında yolların buz pistine dönmesi kazaları da beraberinde getirdi. Sabah saatlerinde kayganlaşan yollara tedbirsiz çıkan araçlar ise birbirilerine çarparak durabildi. Merkez Edremit ilçesinde kaydedilen görüntülerde, sürücüler buzlu yolda kaldırıma çarparak duran araca çarpmamak için zor anlar yaşadı. Yolda duran araca çarparak sürüklenen başka bir aracı ise vatandaşların elleriyle durdurmaya çalışması dikkat çekti.

Eski milletvekili Mazhar Bağlı jandarma ekipleriyle tartıştı! ABD'nin Karadeniz planları! Türk Akım projesine sabotaj hazırlığı! HDP - Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesinin perde arkası! Cumhur ve Millet İttifaklarında son durum! Seçime nasıl gidiyorlar? Bir şehidinin günlüğünden: Allahaısmarladık... Gazi olayları nasıl çıktı? Perde arkasında kimler vardı?