Bu da yüzen Porsche! Dubai'de çekilen görüntü sosyal medyada gündem oldu!

Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Dubai'de gündem sel felaketi. Sağanak yağışın hayatı felç ettiği Dubai'de sel sularında ilerleyen Porsche görüntüsü sosyal medyada gündeme oturdu.

This browser does not support the video element.

Dubai'de 16 Nisan Salı günü birçok ülkeyi etkileyen sel meydana geldi. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) birçok ülkeyi etkileyen sel, başkent Dubai’de ise uçak seferlerinin ertelenmesine neden oldu. Havalimanı tarafından yapılan açıklamada, “Havalimanına varması gereken uçuşlar, olağanüstü hava koşulları nedeniyle başka bir havalimanına yönlendirildi” denildi. Açıklamadan yaklaşık iki saat sonra ise uçuş seferleri tekrar başlatıldı.

SELDEN KURTULAN PORSCHE GÜNDEM OLDU

Sel sularıyla boğuşan Dubai'de ise çok enteresan bir görüntü kaydedildi. Neredeyse tavanına kadar suya batan bir Porsche marka araç yüzerek geçmeyi başardı.

BM'nin kararı sonrası Sırbistan Cumhurbaşkanı gözyaşlarına boğuldu Reisi'yi son yolculuğuna uğurlamak için İranlılar Meşhed'e akın etti Parti mitingi sırasında facia: Dev sahne çöktü! Reisi'nin hayatını kaybettiği helikopter vuruldu mu? Reisi'nin cenazesinde bando takımı "Çağrı" müziği detayı! REİSİ’NİN PİLOTU KONVOYDAKİ DİĞER PİLOTLARA HANGİ EMRİ VERDİ?