Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden flaş transfer! Ozan Akbaba diziye öyle bir sahneyle giriş yaptı ki sosyal medya yıkıldı

ATV'nin fenomen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'ın kadrosuna katılan yeni isim izleyicilerde heyecan yarattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşan Ozan Akbaba diziye öyle bir sahneyle giriş yaptı ki sosyal medya yıkıldı.

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik ve İsmail Demirci'yi buluşturan ATV'nin fenomen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'a yeni bir isim dahil oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşan Ozan Akbaba, bu kez de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine katılarak sevenlerini şaşırtmayı başardı.

O SAHNE GÜNDEM OLDU! ''MEMLEKETİNE HOŞGELDİN KARDEŞİM''

Ozan Akbaba Emir Gardaşov karakteriyle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin kadrosuna katıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin dün akşam ekrana gelen bölümünde Akbaba'nın canlandırdığı Emir karakterinin geliş sahnesi izleyenleri ekrana kilitledi. Cezayir, Emir'e "Memleketine hoş geldin kardeşim!" dedi. Emir ile Cezayir'in karşılaştığı sahne X platformunda gündem oldu.

Antalya'da dehşet 4 yavru köpeğe korkunç işkence! Meteoroloji'den hava tahmin raporu yayınlandı! Yeşil kategoride aranan terörist milletvekilinin evinden çıktı!
Sonraki Haber