Amerikalı siyasetçi Wesley Hunt, LGBT terörüne ateş püskürdü: Kafayı yemişsiniz!

ABD Kongresi sözde trans çocuk oturumuna sahne oldu. Mağdur bir kız yaşadığı süreci "Çocukluğum mahvoldu." sözleri ile açıklarken Kongre Üyesi Wesley Hunt LGBT lobisine çok sert tepki gösterdi. Hunt, "Kızlarım ‘erkeklerin’ (trans) önünde üstünü değişmeyecek, saçmalık. Biyolojik olarak aynı olduğumuzu düşünüyorsanız kafayı yemişsiniz." dedi.

ABD Kongresi sözde trans çocuk oturumuna sahne oldu. Beyaz Saray'da ABD Başkan Joe Biden'ın katılımıyla gerçekleştirilen LGBT partisinin ardından sözde trans çocuk meselesi ABD Kongresi'nde konuşuldu. Mağdur bir kız yaşadığı süreci "Çocukluğum mahvoldu." sözleri ile açıklarken Kongre Üyesi Wesley Hunt LGBT lobisine çok sert tepki gösterdi.

AİLESİNİN KARARI ÇOCUKLUĞUNU GÖTÜRDÜ 

Trans çocuklar hakkında ifadelerin dinlendiği ABD Kongresi oturumunda 12 yaşında erkek olmak için ailesi yardımıyla cinsiyet değiştirmeye başlayıp 16 yaşında pişman olan ve eski cinsiyetine dönen Chloe Cole'un ifadeleri şoke etti. 

Yanlış bedende doğduğuna inandırıldığını ifade eden Cole, güvendiği yetişkinlerin ona ömür boyu geri dönüşü olmayan zararlar verdiğini belirtti.

"Bugün sizinle Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki en büyük tıbbi skandallardan birinin kurbanı olarak konuşuyorum" sözleri ile açıklamalarına başlayan Cole, "Sizinle, skandalı sona erdirme cesaretine sahip olmanız ve diğer savunmasız gençlerin, çocukların ve genç yetişkinlerin benim yaşadıklarımı yaşamamasını sağlamanız umuduyla konuşuyorum." dedi.

Amerikalı siyasetçi Wesley Hunt, LGBT terörüne ateş püskürdü: Kafayı yemişsiniz!

"ÇOCUKLARA YANLIŞ BEDENDE DOĞDUKLARINI SÖYLEMEYİ BIRAKIN!"

"12 yaşındaki çocuklara yanlış bedende doğduklarını, kendi bedenlerini reddetmelerini söylemeyi bırakmalısınız " ifadelerini kullanan Cole, ergenliğin yetişkinliğe geçiş dönemi olduğunu belirtti.

 

Amerikalı siyasetçi Wesley Hunt, LGBT terörüne ateş püskürdü: Kafayı yemişsiniz! ile ilgili etiketler LGBTİ+ LGBT

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.