Amerikalı rapçi JKsoLA, Ankaralı Namık'ın 'Kapıcı İzzet' türküsüyle coştu

Gerçek adı Jonathan Cory Knight olan, JKsoLA olarak bilinen ABD'li rapçi, Ankaralı Namık'ın dillere dolanan 'Kapıcı İzzet' türküsü eşliğinde dans edip eğlendiği anlarını sosyal medya hesabından paylaştı. JKsoLA'nın 11 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımı viral oldu.

Amerikalı rapçi JKsoLA, milyonlarca takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımıyla sosyal medyayı salladı. Ünlü rapçi, çocuğuyla birlikte Ankaralı Namık'ın 'Kapıcı İzzet' şarkısı eşliğinde dans etti. JKsoLA'nın dans ettiği görüntüler, sosyal medyada viral oldu. Video, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi.


TÜRK TAKİPÇİLERİNDEN YORUM YAĞDI

Rapçinin sadece dans etmekle kalmayıp şarkının İngilizce sözlerini tekrarlaması da izleyicilerin gözünden kaçmadı. Jksola'nın videosu, milyonlarca kişi tarafından izlenirken çok sayıda Türk kullanıcı, paylaşımı yorum yağmuruna tuttu.

ANKARALI NAMIK'TAN SONRA ÜMİT BESEN İLE DANS ETTİ

Jonathan Cory Knight, Türk takipçilerinin yoğun ilgisi ve gelen etkileşiminin ardından sonra ise Ümit Besen'in 'I Love You' şarkısında da dans ettiği görüntülerini yayınladı. ABD'li yıldızın bu paylaşımları büyük ilgi gördü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jonathan Cory Knight (@jksola)'in paylaştığı bir gönderi

Amerikalı rapçi JKsoLA, Ankaralı Namık'ın 'Kapıcı İzzet' türküsüyle coştu ile ilgili etiketler Ankaralı Namık Kapıcı İzzet Jonathan Cory Knight
GÜNÜN VİDEOSU

Bayraktar AKINCI'dan Çakır'la tam isabet! 100 km uzaktan hedefi işte böyle vurdu...

Bayraktar AKINCI TİHA, milli olarak geliştirilen Çakır Seyir Füzesi ile gerçekleştirdiği test atışında 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu. İşte o anlar...