Amerika'da morg TIR'ları çeken Anadolu Ajansı muhabirine gözaltı

Amerika'da morg olarak kullanılan soğutmalı TIR'ların görüntüsünü çeken Anadolu Ajansı muhabiri gözaltına alındı.

ABD'nin New York kentinde morga çevrilen soğutmalı TIR'ların drone ile görüntülmerini çeken Anadolu Ajansı muhabiri Lokman Vural Elibol gözaltına alındı. Drone kamerasına el konulan Elibol daha sonra mahkeme tutanağı ile serbest bırakıldı.

Queens'in Randalls Island bölgesindeki Icahn Stadyumu'nun otoparkına getirilen düzinelerce mobil morgun iç düzenlemelerine ilişkin çalışmalar, dün AA ekibi tarafından görüntülendi.

Amerika'da morg TIR'ları çeken Anadolu Ajansı muhabirine gözaltı

TRT Haber'in aktardığına göre, görüntüleri drone kamera ile kaydeden AA muhabiri Lokman Vural Elibol gözaltına alındı.

Drone kamerasına el konulan Elibol, mahkeme tutanağı ile serbest bırakıldı.

Elibol, sosyal medya hesabından, konuyla yakından ilgilenen Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran'a ve AA'ya teşekkür etti.

Elibol'un çektiği görüntülerde, 100 civarında soğutmalı römorkun içine cesetlerin taşınabilmesi için gerekli olan rafların, forkliftlerle taşınarak yerleştirildiği görülüyordu.

Amerika'da morg TIR'ları çeken Anadolu Ajansı muhabirine gözaltı ile ilgili etiketler Korona koroanvirüs
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.