Ameliyat masasına yatmıştı... Ölümden dönen Alişan’ın 'göbek yağı' davasında gelişme

Göbeğindeki yağları aldırmak için ameliyat olan ve operasyon sonrası vücudu moraran ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan tekrar bıçak altına yattı ancak sağlığına kavuşamadı. Savcılığa başvuran Alişan, “Göbeğimde yanık izleri oluştu. Hatalı ameliyat yapıldı, ölümden döndüm” diyerek ameliyatı yapan doktorun cezalandırılmasını istedi.

Ameliyatını gerçekleştiren doktorun cezalandırılmasını isteyen Alişan'ın talebi üzerine savcılık, ameliyattan sonraki 6 aylık şikayet süresinin geçtiğini belirterek talebini reddetti. Alişan, bunun üzerine Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurarak karara itiraz etti. Vücudunda telafi edilemeyecek yaralar meydana geldiğini, kusurlu doktorun cezalandırılmasını istedi. Hakimlik Alişan’ı haklı buldu. Dosya yeniden incelenecek.


SAVCILIK TAKİPSİZLİK KARARI VERMİŞTİ

Şarkıcı Alişan'ın 3 yıl önce "Ölümden döndüm" diyerek anlattığı 'yağ aldırma' ameliyatıyla ilgili şikayette bulunduğu dosya karara bağlanmış, savcılık Alişan'ın 6 aylık şikayet süresinin geçtiğini belirterek dosyaya takipsizlik vermişti.

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre; Şarkıcının savcılığın kararına itiraz etmesi üzerine, hakimlik dosyayı tekrar savcılığa göndererek soruşturmanın genişletilmesine karar verdi.

Alişan, yaşadıklarını şikayet dilekçesinde şöyle anlatmıştı: "3 yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana 'Abi sana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider' dedi. Ona güvendik. 3 sene önce ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2.5 saat sürer ama ben tam 5.5 saat ameliyatta kaldım."

Ameliyat masasına yatmıştı... Ölümden dönen Alişan’ın 'göbek yağı' davasında gelişme

'ŞÜKRET Kİ ÖLMEDİN' DEDİLER

Operasyon sonrası vücudunun morardığını ifade eden Alişan, bir süre sonra tekrar bıçak altına yattığını ancak morarma izlerinin kalıcı olduğu belirterek kendisini ameliyat eden doktorun cezalandırılmasını talep etti. Alişan, dilekçesinde şunları söyledi: "Haftanın iki günü yaklaşık 2'şer litre göbeğimden sıvı alındı. Çünkü göbeğim şişmeye başlıyordu su olunca. Benim drenaj sistemimi mahvetmiş. Buna eşim, arkadaşım ve hemşireler de şahit. 5 ay devam etti. Göbeğimde hala yanık izleri var. Başka doktorlar 'Ameliyatta hata yapılmış, şükret ki ölmedin' dedi.''

 

Ameliyat masasına yatmıştı... Ölümden dönen Alişan’ın 'göbek yağı' davasında gelişme ile ilgili etiketler Alişan Ameliyat Savcılık soruşturma dava mahkeme yağ aldırma
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.