Altuğ Revnak Eti kimdir? İşte turnike sisteminin mimarı...

Okullarda konferans verme bahanesiyle genç kızları kandırıp Adnan Oktar'ın cemaatine kazandıran ve turnike seks sistekine sokan, Adnan Oktar'ın 30 yıllık müriti Altuğ Revnak Eti bugün gözaltına alındı. Peki Altuğ Revnak Eti kimdir? Adnan Oktar turnike sistemi nedir? Detaylar haberimizde...

Adnan Oktar cemaatinin önde gelen isimlerinden ve 30 yıllık müridi olan Altuğ Revank Eti bugün yapılan operasyonla gözaltına alındı. Okullarda konferans verme bahanesiyle genç kızları kandırıp Adnan Oktar'ın cemaatine kazandıran ve turnike seks sistekine sokan Eti, sağlık kontrolünün ardından kameralara gülerek poz verdi. Peki Altuğ Revnak Eti kimdir? Adnan Oktar turnike sistemi nedir? Detaylar haberimizde...

Altuğ Revnak Eti kimdir? İşte turnike sisteminin mimarı...

ALTUĞ REVANK ETİ KİMDİR?

Altuğ Revnak Eti orta öğrenimini Galatasaray Lisesinde tamamladı. Sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Çalışma Ekonomisi ve Avrupa Birliği Sosyal Politikalar ve Endüstriyel İlişkiler yüksek lisansı eğitimi aldı.

Daha sonra İngiltere Reading üniversitesinde Biyomimetik alanında diploma sonrası eğitimi aldı ve canlılardaki teknoloji alanında araştırmacı olarak çalışmaya başladı. Kendisi iş adamı olan Eti, bir bilim araştırmacısı ve doğa gönüllüsü olarak Doğa Bilimleri Derneğinin önce kurucusu.

Birçok bilim alanında çalışan akademisyenin bilimsel çalışmaları referans alınarak liseli ve üniversitelileri gönüllülük esasıyla bir araya getiren dernek, kurulmasından bu güne yurt içi ve dışında 4000 e yakın konferans verdi. Bu konferansların üç bine yakın sayıda olanını Eti bizzat gerçekleştirdi.

ADNAN OKTAR TURNİKE SİSTEMİ
Bu görev bütün erkeklere verilmiştir. Ama bazı erkekler sahip oldukları imkan ve tecrübe ile kız getirme konusunda çok daha aktif ve yeteneklidir. Kimseyi getiremeyen erkekler, kız kardeşi ve annesi dahil olmak üzere akrabalarını getirmek zorundadır. Bu cemaatin ana konusu, cemaate kız getirme ve Adnan Oktar'a teslim etmektir. Hep bu konu konuşulmaktadır. Allah rızası için bu görevin yapılması gerektiği ayetlerle anlatılır ama konu Adnan Oktar'ın tacizi yada tecavüzü ile son bulur.

Altuğ Revnak Eti kimdir? İşte turnike sisteminin mimarı... - Resim : 2

ADNAN OKTAR KİMDİR?
Adnan Oktar, 2 Şubat 1956’da Ankara’da doğmuştur. Türk cemaat lideri, araştırmacı ve yazardır. Kamuoyunda kendisinin, zaman zaman Adnan Hoca olarak da anıldığı olmuştur. Cemaatiyle birlikte hazırladığı kitaplarda kullandığı mahlas Harun Yahya’dır. Taraftarları arasında Ahmet ismini de kullanmıştır.Cemaati ile birlikte ateizm, Darwinizm ve Siyonizm karşıtı görüşlerini savunduğu kitaplar ve belgeseller hazırlamıştır. Kurucusu olduğu Bilim Araştırma Vakfı (BAV), kendi sitesinde amacının “Dünya çapında barış, huzur ve sevgi ortamı oluşturmak” olduğunu ifade etmiştir. Millî Gazete ve Akit gazetesinde bir dönem yazıları yayımlanmıştır.BAV’ın, evrim karşıtı olduğu ve yaratılışçılığı savunduğu ve bu duruşu yaygınlaştırmak için konferanslar düzenlediği bilinmektedir. Çeşitli basın organlarında kendisini bazı suçlarla itham eden iddialarla da gündeme gelmiştir.

Adnan Oktar, 2 Şubat 1956 tarihinde Ankara’da doğdu. Asıl adının Adnan Arslanoğulları olduğu öne sürülmektedir.Basında yayınlanan, askerliğe elverişli olduğuna dair Genelkurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi tarafından verildiği iddia edilen resmî belgelerde ise adı Adnan Oktar olarak görünmektedir.

Babasını küçük yaşta kaybeden Adnan Oktar’ın annesinin adı Mediha, babasının adı Yusuf’tur. Oktar ilk ve orta öğrenimini Ankara’da, ortaokulu Cebeci’de, liseyi Kurtuluş’ta okudu. Liseden sonra özel bir dershaneye giderek 1979 yılında İstanbul’daki Devlet Güzel Sanatlar Akademisi İç Mimari bölümüne girdi. Bir süre sonra okuldan ayrılan Adnan Oktar, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Tarih Bölümü’ne girdi. Daha sonra bu okulu da yarım bıraktı.

Harun Yahya mahlasıyla yayımladığı yüzlerce kitabı olduğu öne sürülür. Bununla birlikte, Harun Yahya imzasıyla yayımlanan kitaplarını cemaati ile birlikte hazırlamaktadır. Oktar, Harun ve Yahya peygamberlerin adlarından türettiği Harun Yahya takma adıyla çok sayıda biyolojik evrim karşıtı kitap hazırlamıştır. Oktar’a göre evrim, doğrudan materyalizm, Nazizm, komünizm ve Budizm’le bağlantılı şeytanî bir öğretidir.Oktar’ın kitaplarındaki iddiaların birçoğu köktendinci Hıristiyan Yaratılışçılığı ile benzerlik göstermektedir.

Adnan Oktar grubuna bağlı İnternet siteleri, TV ve değişik yayın araçlarıyla başlıca Mehdilik, Mehdi devri, evrim, yaratılış, ahir zaman, Mesih, İsa’nın dönüşü gibi konularda yayın yapmaktadır. Bu yayınlarda özellikle Mehdi ve evrimle ilgili konularda, ilgili bilim çevrelerinin araştırmalarının “bilimsel tarafsızlık” ve propagandizmden uzak bir anlayışla yansıtıldığını söylemek mümkün değildir. Adnan Oktar kendisinin hoca veya alim değil cahil ve sıradan bir kişi olduğunu, bu konuları öğrenerek toplumla paylaşmak ve toplumun gündemine getirmek istediğini ifade etmektedir.

Altuğ Revnak Eti kimdir? İşte turnike sisteminin mimarı... ile ilgili etiketler Adnan Oktar cemaat altuğ revank eti
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.