Altay'a Çağdaş Atan şoku! Anlaşma son anda bozuldu, basın toplantısı iptal oldu

Aytemiz Alanyaspor'dan ayrıldıktan sonra takım çalıştırmayan teknik direktör Çağdaş Atan'a altyapısından yetiştiği Altay talip olmuştu. Mustafa Denizli'yle dün yolları ayırdıktan sonra bugün Çağdaş Atan'ı açıklamaya hazırlanan İzmir ekibinde son dakika pürüzü planları bozdu.

Altay'da Mustafa Denizli'nin yerine teknik direktörlük görevine getirilmesi için İzmir'e davet edilen Çağdaş Atan'la anlaşma sağlanamadı.

Başkan Özgür Ekmekçioğlu, bugün 41 yaşındaki teknik adamla uzun bir toplantı yaparken, taraflar uzlaşmaya varamadı.

İzmirli teknik adam Çağdaş Atan yaptığı yazılı açıklamada, "Sayın başkanın daveti üzerine ekibimle uzun bir sunum yaptık, oynatmak istediğimiz futbolu ve projelerimizi anlattık. Ancak ne yazık ki kulübün şu anki şartları, hayalini kurduğumuz değişiklikleri yapmaya uygun değil" dedi.

ALTAY'DAN YETİŞTİ... 

Teknik Direktör Çağdaş Atan şöyle devam etti: "Bu yüzden hem altyapısından yetiştiğim Altay'a zarar vermemek hem de yönetimin önünü açmak adına bu değerli teklife olumlu yanıt veremedim. Çok kaliteli geçen görüşmeler sonrasında dostane şekilde ayrıldık. Herkes için hayırlısı olsun."

Bu arada siyah-beyazlıların yeni teknik direktör adayının Yalçın Koşukavak olduğu öğrenildi.

Kulüpte Çağdaş Atan'ın imza töreni için hazırlık yapılmasına rağmen anlaşmanın sağlanmaması üzerine basın toplantısı iptal edildi.

Altay'a Çağdaş Atan şoku! Anlaşma son anda bozuldu, basın toplantısı iptal oldu

Altay'a Çağdaş Atan şoku! Anlaşma son anda bozuldu, basın toplantısı iptal oldu ile ilgili etiketler Altay Çağdaş Atan Özgür Ekmekçioğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.